Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

727 770 880

Jeżeli jesteś rodzicem szukającym dla swojego dziecka interesujących miejsc rozrywki, które równocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to rzeczywiście poprawny wybór. Jest to miejsce, w jakim świetnie poczują się również małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te o wiele starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
Co wizyta w Centrum Mądrej Zabawy da dzieciom?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, by nie jedynie dostarczały radości, lecz też korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Zadbaliśmy o to, by SmartKidsPlanet stymulowało fantazję i kreatywność milusińskich. To miejsce, w jakim rozwijane są również umiejętności motoryczne. Przychodząc ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy stwarzasz mu okazję do zabawy z innymi, a tym samym dbasz o jego rozwój społeczny.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.