Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

530 999 944

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów. Zajmujemy się myciem wysokociśnieniowym, dezynfekcją, impregnacją glonobójczą i grzybobójczą, malowaniem i odnawianiem różnymi środkami. Usuwamy wszelkiego typu zanieczyszczenia pojawiające się na powierzchniach dachów, jak sadza, rdza, grzyby, mchy, porosty. Podejmujemy się prac na wszystkich rodzajach dachówki, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz mieszkańców nieruchomości.
Proponujemy Państwu kompleksowe usługi mycia i czyszczenia dachów. Zajmujemy się myciem wysokociśnieniowym, renowacją i malowaniem, dezynfekcją, impregnacją glonobójczą i grzybobójczą. Usuwamy z powierzchni dachów wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, w tym sadzę, rdzę, pleśń, mchy, porosty. Podejmujemy się prac czyszczących i pielęgnacyjnych na każdym rodzaju dachówki. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią starannością oraz zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.
Świadczymy profesjonalne usługi mycia dachów. Nasza oferta obejmuje czyszczenie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację glonobójczą i grzybobójczą, malowanie i renowację. Likwidujemy zanieczyszczenia różnego rodzaju, między innymi rdzę, sadzę, pleśń, mchy, porosty. W pracy zwracamy uwagę na bezpieczeństwo naszego personelu oraz mieszkańców nieruchomości. Stosujemy sprzęt o najwyżej jakości i gwarancji. Zadbamy o każdy rodzaj dachu: kryty dachówką ceramiczną, betonową, cementową, blaszaną, trapezową, blachodachówką. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/
Realizujemy profesjonalne usługi w zakresie mycia i czyszczenia dachów. Wykonujemy mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację glonobójczą i grzybobójczą, malowanie oraz odnawianie. Uwalniamy dachy od różnego typu zanieczyszczeń, w tym z sadzy, rdzy, mchów, porostów i grzybów. Zajmujemy się każdym rodzajem dachówki: ceramiczną, cementową, betonową, blaszaną, trapezową, blachodachówką. Świadcząc usługi dbamy o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i mieszkańców budynku. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/
Redutowa 44, 01-131 Warszawa
Tel. 530 999 944
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/: https //mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.