Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie świetnej klasy kampery firmy Laika o małym przebiegu i największej przydatności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na zagraniczny wyjazd.Samochody są idealnie przystosowane dla rodziny 2+2. Sprawdzona wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najwyższą jakość i satysfakcję podczas wojaży. Pojazdy możesz wynająć w czterech różnych miastach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Posiadane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimę z funkcją grzania. Z części użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, prysznic i wc, część dzienną z kuchnią i blatem przeznaczonym do posiłków. W części kuchennej znajdują się m.in.: stół, meble kuchenne, półka na przyprawy, lodówka i chromowany zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: manualną skrzynię biegów, czujniki cofania, czujnik gazu, podgrzewane lusterka, markizę zewnętrzną oraz przestronny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.