Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Kancelaria Piotra Malinowskiego to renomowana kancelaria notarialna, która od czasu lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem tudzież profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń natomiast protokołów. Zapewniają także pełną asystent w zakresie przygotowania dokumentów i ich weryfikacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra wskazane jest dać w zamian Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują i sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe natomiast dużo innych. Odpisy, poświadczenia a zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy spośród dokumentów, poświadczają ich zgodność z oryginałem natomiast wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, iż postać fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, że wiadomy idea nie jest obciążony hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Czynności notarialne Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.