Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Hurtownia warzyw Pol Mar

+48 660 459 458

Hurtownia warzyw i owoców Polmar. Oferujemy swieże owoce i warzywa w najlepszych cenach, a co najważniejsze bardzo wysokiej jakości. Ponieważ za oferowanymi przez nas najwyższej jakości produktami dostępnymi w naszej ofercie stoją wytwórcy, którzy wykonują zawód z pasją, jesteśmy zobowiązani do długoterminowej współpracy z naszymi producentami. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Nasze produkty odnajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Celem naszej działalności jest sprzedaż oraz skup warzyw i najwyższej jakości owoców. Kupujemy jedyne produkty rolne, co do których mamy całkowitą pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Hurtownia warzyw Pol Mar

Hurtownia warzyw Pol Mar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Hurtownia warzyw i owców

Hurtownia warzyw Pol Mar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.