Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Lemiesze STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest zaufanym przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży lemieszy z wytrzymałej blachy trudnościeralnej. Firma znajduje się na rynku od wielu lat i ciągle zapewnia najlepszą jakość świadczonych usług. Flagowy produkt spółki to lemiesze. To niezwykle wytrzymałe na złamania i uszczerbki części np. do ładowarek. Lemiesze najczęściej możemy zobaczyć na końcu łyżki koparki. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze z blachy trudnościeralnej do mieszarek, które zazwyczaj stosowane są do recyklingu. Produkty, które sprzedajemy są nadzwyczajnej wytrzymałości. Są bardzo dobrze oceniane przez operatorów: pogłębiarek, ładowarek, buldożerów i innych maszyn. Lemiesze, które są odporne na uszkodzenia pozwalają zapobiec awariom i wykonywać roboty bez zbędnych zahamowań.

Lemiesze STAL-HURT

Lemiesze STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Hardox

Lemiesze STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.