Moja wizytówka

Moja Wizytówka

Oto prezentujemy listę firm, która na pewno przyda Ci się w prowadzeniu biznesu czy przy robieniu zakupów online. Zapraszamy do szybkiego wyszukiwania firm podzielonych na odpowiednie kategorie.

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

730 090 850

Biuro rachunkowe stworzone dla początkujących. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową. Wspomagamy przedsiębiorstwa w rozliczaniu z opłat należnych instytucjom fiskalnym. Jako biuro księgowe dbamy od podstaw o finanse oraz sprawy kadrowe. Księgowa Wrocław z działu finansów oferuje przede wszystkim takie usługi jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych NIP. Świadczymy również usługi związane z częścią kadrowo-płacową firmy i oferujemy usługi takie jak prowadzenie akt osobowych pracowników oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych. Zajmujemy się przede wszystkim finansową obsługą pojedynczych klientów oraz dużych zakładów.

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.